• O nas

Cześć!

Dziękuję za to, że odwiedził..ś nasz sklep i chcesz nas bliżej poznać.


Mam na imię Iwona i jestem kapitanem na tym okręcie. W pracy towarzyszą mi dwa białe owczarki Neti i Draco, które są pierwszymi testerami wszystkich produktów. Razem tworzymy zgrany zespół, w ten sposób zrodził się pomysł na mały rodzinny biznes.

Jak to mówią postawiłam wszystko na jedną kartę, aby spełnić swoje marzenie o tym miejscu. Wilkor sklep dla każdego, gdzie znajdziesz serdeczną i miłą obsługę. Gdzie każdy klient traktowany jest indywidualnie a z czasem jak dobry znajomy.

Wkładam w tę pracę całe swoje serce, gdyż dobro psa jest dla mnie bardzo ważne.
 Priorytetem naszego asortymentu jest dobór zdrowych oraz wysokiej jakości produktów. Stawiamy na rodzimych producentów. U nas nie dostaniesz gryzaków, którego pochodzenia nie znamy. Tutaj nie ma kompromisu, zdrowie jest najważniejsze.
Zdaję sobie sprawę, że utrzymanie psa sporo kosztuje dlatego w naszym sklepie kupisz bezpieczne i zdrowe produkty w przystępnych cenach. Dodatkowo możesz przystąpić do programu lojalnościowego, co pozwoli zaoszczędzić na kolejnych zakupach. 

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać poradę, pisz śmiało. Jestem dostępna o każdej porze, wyjątek może kiedy śpię:)

Moim marzeniem jest rozwój tego małego sklepu i ciągłe powiększanie asortymentu. Jednak bez Twojej pomocy sama nic nie zdziałam. Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie spełniły oczekiwania Twojego pupila i Twoje.


W podziękowaniu za wsparcie w realizacji moich marzeń o istnieniu tego sklepu, w każdej swojej paczce znajdziesz pełnowartościowy upominek dla swojego psiaka i coś słodkiego dla siebie.

Zapraszam Cię serdecznie i dziękuję za każde złożone zamówienie, nawet to symboliczne dla mnie jest na wagę złota. Doceniam każdy gest, który daje mi szansę na pracę którą kocham i która jest moją wielką pasją.

BEZ CIEBIE NIE MA NAS!

434025630_7345686965508887_4660318985958907926_n.jpg


Zapraszamy serdecznie 
Iwona, Neti i Draco