• Producent - PSARVARD

Spółdzielnia Socjalna Psarvard jest producentem unikalnych zabawek wykonanych z naturalnego futra owczego, nie poddanego obróbce chemicznej. Włos  jest naturalny, co sprzyja wspaniałej zabawie z psami. Starannie dobieramy dostawców futer, pochodzą one z legalnych, zarejestrowanych gospodarstw. W konstrukcji  zabawek pomagają nam najlepsi polscy instruktorzy. Nadrzędnym celem każdego produktu jest zapewnienie wartości szkoleniowej dla psa i jego przewodnika.

 

O firmie

Spółdzielnię Socjalną PSARVARD,  wraz z grupą założycielską, założyłam w 2016 roku. Jako osoba niepełnosprawna chciałam tworzyć miejsca pracy dla siebie i innych osób niepełnosprawnych oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Specyfika PSARVARD: specjalistyczne psy pracujące (psy pomocnicze i asystujące osobom niepełnosprawnym, dogoterapia, ratownictwo. Prowadzę również zajęcia z edukacji psów dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Rok 2020 i trwająca pandemia przekierowały naszą działalność handlową na produkcję zabawek i akcesoriów szkoleniowych dla psów. Nasze doświadczenie oraz wiedza kynologiczna  współpracujących z nami czołowych polskich instruktorów zaowocowało stworzeniem akcesoriów pomocnych w pracy z psem.
Aneta Drzażdżyńska

Brak produktów do wyświetlenia